Jihomoravský svaz házené
archiv 2011 / 2012
Archiv
Mistrovské soutěže 11/12
Jihomoravská liga mužů
Divize mužů
Rozpis soutěže
Divize muži
Jihomoravská liga st. dorostenců
Jihomoravská liga st. žáků
Jihomoravská liga ml. žáků
Jihomoravská liga ml. žákyň
Zimní pohár
Krajské školní ligy
Rozpis soutěže Divize mužů
Podzim 1 - 1. kolo
24.9.2011
17:00
LB001
SK Kuřim C
-
SHC Maloměřice "B"
Jindřich Berger
,
Patrick Netík
,
25.9.2011
11:00
LB002
Sokol Bystřice nad Pernštejnem
-
Slavoj Třešť
Lukáš Burčík
,
David Turczyk
,
24.9.2011
11:00
LB003
TJ Sokol Velké Meziříčí B
-
Sokol Hostěrádky
Radovan Grimm
,
Pavel Jorda
,
Podzim 1 - 2. kolo
1.10.2011
13:00
LB004
SHC Maloměřice "B"
-
Sokol Hostěrádky
Stanislav Chalupa
,
Zdeněk Řeháček
,
1.10.2011
17:00
LB005
Slavoj Třešť
-
TJ Sokol Velké Meziříčí B
Karolína Kloudová
,
Jiří Matuška
,
2.10.2011
12:00
LB006
SK Kuřim C
-
Sokol Bystřice nad Pernštejnem
Roman Bauer
,
Josef Škroch
,
Podzim 1 - 3. kolo
9.10.2011
11:00
LB007
Sokol Bystřice nad Pernštejnem
-
SHC Maloměřice "B"
Josef Horák
,
Břetislav Kotulán
,
8.10.2011
17:00
LB008
TJ Sokol Velké Meziříčí B
-
SK Kuřim C
Filip Procházka
,
David Šlezingr
,
9.10.2011
11:00
LB009
Sokol Hostěrádky
-
Slavoj Třešť
Jiří Prudký
,
Zdenek Teller
,
Podzim 1 - 4. kolo
15.10.2011
10:00
LB010
SHC Maloměřice "B"
-
Slavoj Třešť
Lukáš Burčík
,
David Turczyk
,
15.10.2011
16:00
LB011
SK Kuřim C
-
Sokol Hostěrádky
Michal Hanák
,
Václav Horáček
,
16.10.2011
13:00
LB012
Sokol Bystřice nad Pernštejnem
-
TJ Sokol Velké Meziříčí B
Bedřich Nehyba
,
Patrick Netík
,
Podzim 1 - 5. kolo
22.10.2011
17:00
LB013
TJ Sokol Velké Meziříčí B
-
SHC Maloměřice "B"
Jakub Smékal
,
Martin Steiger
,
23.10.2011
11:00
LB014
Sokol Hostěrádky
-
Sokol Bystřice nad Pernštejnem
Jiří Prudký
,
Zdenek Teller
,
22.10.2011
17:30
LB015
Slavoj Třešť
-
SK Kuřim C
Radovan Grimm
,
Bedřich Nehyba
,
Podzim 2 - 6. kolo
29.10.2011
13:00
LB016
SHC Maloměřice "B"
-
SK Kuřim C
Filip Procházka
,
David Šlezingr
,
29.10.2011
15:00
LB017
Slavoj Třešť
-
Sokol Bystřice nad Pernštejnem
Adam Beneš
,
Stanislav Chalupa
,
30.10.2011
11:00
LB018
Sokol Hostěrádky
-
TJ Sokol Velké Meziříčí B
Roman Bauer
,
Tomáš Kubát
,
Podzim 2 - 7. kolo
28.9.2011
15:00
LB019
Sokol Hostěrádky
-
SHC Maloměřice "B"
Petr Kremláček
,
Petr Směja
,
12.11.2011
17:00
LB020
TJ Sokol Velké Meziříčí B
-
Slavoj Třešť
Roman Bauer
,
Jindřich Berger
,
12.11.2011
16:30
LB021
Sokol Bystřice nad Pernštejnem
-
SK Kuřim C
Josef Horák
,
Břetislav Kotulán
,
Podzim 2 - 8. kolo
19.11.2011
14:00
LB022
SHC Maloměřice "B"
-
Sokol Bystřice nad Pernštejnem
Břetislav Kotulán
,
Zdenek Teller
,
20.11.2011
16:00
LB023
SK Kuřim C
-
TJ Sokol Velké Meziříčí B
Michal Hanák
,
Jakub Prokopec
,
19.11.2011
17:00
LB024
Slavoj Třešť
-
Sokol Hostěrádky
Jindřich Berger
,
Petr Kremláček
,
Podzim 2 - 9. kolo
18.9.2011
15:00
LB025
Slavoj Třešť
-
SHC Maloměřice "B"
Filip Procházka
,
David Šlezingr
,
18.9.2011
11:00
LB026
Sokol Hostěrádky
-
SK Kuřim C
Tomáš Kubát
,
Jiří Prudký
,
17.9.2011
17:00
LB027
TJ Sokol Velké Meziříčí B
-
Sokol Bystřice nad Pernštejnem
Petr Směja
,
Daniel Zourek
,
Podzim 2 - 10. kolo
11.9.2011
11:00
LB028
SHC Maloměřice "B"
-
TJ Sokol Velké Meziříčí B
Radovan Grimm
,
Daniel Zourek
,
11.9.2011
11:00
LB029
Sokol Bystřice nad Pernštejnem
-
Sokol Hostěrádky
Zdeněk Řeháček
,
Štěpán Šůstek
,
11.9.2011
17:00
LB030
SK Kuřim C
-
Slavoj Třešť
Jiří Prudký
,
Zdenek Teller
,
Jaro 1 - 11. kolo
15.4.2012
14:30
LB031
SK Kuřim C
-
SHC Maloměřice "B"
Stanislav Chalupa
,
Zdeněk Řeháček
,
15.4.2012
11:00
LB032
Sokol Bystřice nad Pernštejnem
-
Slavoj Třešť
Bedřich Nehyba
,
Břetislav Jurečka
,
14.4.2012
17:00
LB033
TJ Sokol Velké Meziříčí B
-
Sokol Hostěrádky
Roman Bauer
,
Jindřich Berger
,
Jaro 1 - 12. kolo
29.4.2012
09:00
LB034
SHC Maloměřice "B"
-
Sokol Hostěrádky
Daniel Douda
,
Josef Škroch
,
28.4.2012
17:00
LB035
Slavoj Třešť
-
TJ Sokol Velké Meziříčí B
Zdeněk Řeháček
,
Miroslav Štohanzl
,
29.4.2012
13:00
LB036
SK Kuřim C
-
Sokol Bystřice nad Pernštejnem
Radovan Grimm
,
Jiří Matuška
,
Jaro 1 - 13. kolo
26.5.2012
11:00
LB037
Sokol Bystřice nad Pernštejnem
-
SHC Maloměřice "B"
Josef Horák
,
Břetislav Kotulán
,
5.5.2012
17:00
LB038
TJ Sokol Velké Meziříčí B
-
SK Kuřim C
David Šlezingr
,
Filip Procházka
,
6.5.2012
11:00
LB039
Sokol Hostěrádky
-
Slavoj Třešť
Petr Směja
,
Drahoslav Kremláček
,
Jaro 1 - 14. kolo
13.5.2012
00:00
LB040
SHC Maloměřice "B"
-
Slavoj Třešť
Otakar Bujnoch
,
Radovan Grimm
,
12.5.2012
00:00
LB041
SK Kuřim C
-
Sokol Hostěrádky
David Šlezingr
,
Filip Procházka
,
13.5.2012
11:00
LB042
Sokol Bystřice nad Pernštejnem
-
TJ Sokol Velké Meziříčí B
Jindřich Berger
,
Patrick Netík
,
Jaro 1 - 15. kolo
25.5.2012
19:00
LB043
TJ Sokol Velké Meziříčí B
-
SHC Maloměřice "B"
Petr Směja
,
Jindřich Berger
,
20.5.2012
11:00
LB044
Sokol Hostěrádky
-
Sokol Bystřice nad Pernštejnem
Petr Kremláček
,
Drahoslav Kremláček
,
9.6.2012
17:00
LB045
Slavoj Třešť
-
SK Kuřim C
Jaro 2 - 16. kolo
22.4.2012
09:00
LB046
SHC Maloměřice "B"
-
SK Kuřim C
Radovan Grimm
,
Jiří Matuška
,
21.4.2012
17:00
LB047
Slavoj Třešť
-
Sokol Bystřice nad Pernštejnem
Luboš Bartůněk
,
Stanislav Chalupa
,
22.4.2012
11:00
LB048
Sokol Hostěrádky
-
TJ Sokol Velké Meziříčí B
Josef Horák
,
Břetislav Kotulán
,
Jaro 2 - 17. kolo
1.4.2012
11:00
LB049
Sokol Hostěrádky
-
SHC Maloměřice "B"
Daniel Zourek
,
Tomáš Kubát
,
31.3.2012
15:00
LB050
TJ Sokol Velké Meziříčí B
-
Slavoj Třešť
David Turczyk
,
Ladislav Dvořák
,
1.4.2012
11:00
LB051
Sokol Bystřice nad Pernštejnem
-
SK Kuřim C
Petr Směja
,
Lucie Zbožínková
,
Jaro 2 - 18. kolo
25.3.2012
13:00
LB052
SHC Maloměřice "B"
-
Sokol Bystřice nad Pernštejnem
Pavel Šohaj
,
Petr Videcký
,
25.3.2012
16:00
LB053
SK Kuřim C
-
TJ Sokol Velké Meziříčí B
Jiří Prudký
,
Jakub Popluhár
,
24.3.2012
14:30
LB054
Slavoj Třešť
-
Sokol Hostěrádky
Petr Kremláček
,
Drahoslav Kremláček
,
Jaro 2 - 19. kolo
2.6.2012
17:00
LB055
Slavoj Třešť
-
SHC Maloměřice "B"
Stanislav Chalupa
,
Filip Večeřa
,
3.6.2012
11:00
LB056
Sokol Hostěrádky
-
SK Kuřim C
Josef Horák
,
Břetislav Kotulán
,
2.6.2012
13:00
LB057
TJ Sokol Velké Meziříčí B
-
Sokol Bystřice nad Pernštejnem
Filip Večeřa
,
Zdeněk Řeháček
,
Jaro 2 - 20. kolo
11.3.2012
15:00
LB058
SHC Maloměřice "B"
-
TJ Sokol Velké Meziříčí B
Daniel Douda
,
Josef Škroch
,
27.5.2012
11:00
LB059
Sokol Bystřice nad Pernštejnem
-
Sokol Hostěrádky
Filip Večeřa
,
Miroslav Štohanzl
,
27.5.2012
12:30
LB060
SK Kuřim C
-
Slavoj Třešť
Patrick Netík
,
Jan Kosmák
,
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.