Jihomoravský svaz házené
archiv 2011 / 2012
Archiv
Mistrovské soutěže 11/12
Jihomoravská liga mužů
Rozpis soutěže
JM liga muži
Divize mužů
Jihomoravská liga st. dorostenců
Jihomoravská liga st. žáků
Jihomoravská liga ml. žáků
Jihomoravská liga ml. žákyň
Zimní pohár
Krajské školní ligy
Tomáš Kubát
Mateřský klub
Sokol Újezd u Brna
Rok narození
1992
Typ licence
Licence C
Platnost licence
14.9.2014
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Jihomoravská liga mužů
12.5. 13:00
LA048
Juliánov - Nové Bránice
38 : 21
17.9. 17:00
LA038
D. Cerekev - SK Kuřim B
22 : 24
Divize mužů
1.4. 11:00
LB049
Hostěrádky - SHC Maloměřice B
23 : 23
30.10. 11:00
LB018
Hostěrádky - V. Meziříčí B
10 : 21
18.9. 11:00
LB026
Hostěrádky - SK Kuřim C
36 : 17
Jihomoravská liga st. žáků
12.5. 11:00
LF157
Juliánov - Bohunice
28 : 27
17.3. 12:00
LF114
Ivančice - Juliánov
39 : 31
6.11. 14:30
LF078
Sokolnice - Újezd u Brna
27 : 16
Jihomoravská liga ml. žáků
12.5. 09:30
LH205
Juliánov - Bohunice
8 : 5
12.5. 09:30
LH205
Juliánov - Bohunice
10 : 4
29.4. 12:00
LH185
Sokolnice - SHC Maloměřice
15 : 11
29.4. 12:00
LH185
Sokolnice - SHC Maloměřice
6 : 6
15.4. 10:30
LH173
Hustopeče - Bohunice
11 : 18
15.4. 10:30
LH173
Hustopeče - Bohunice
9 : 8
17.3. 13:30
LH150
Ivančice B - Juliánov
13 : 11
17.3. 13:30
LH150
Ivančice B - Juliánov
8 : 10
17.3. 10:30
LH149
Ivančice A - Juliánov
21 : 6
17.3. 10:30
LH149
Ivančice A - Juliánov
9 : 9
13.11. 17:00
LH064
SHC Maloměřice - Juliánov
12 : 23
13.11. 17:00
LH064
SHC Maloměřice - Juliánov
5 : 15
6.11. 13:00
LH101
Sokolnice - Újezd u Brna
7 : 3
6.11. 13:00
LH101
Sokolnice - Újezd u Brna
15 : 9
1.10. 09:30
LH013
Juliánov - Hustopeče
8 : 3
1.10. 09:30
LH013
Juliánov - Hustopeče
13 : 9
28.9. 11:00
LH112
Ivančice B - Hustopeče
18 : 10
28.9. 11:00
LH112
Ivančice B - Hustopeče
8 : 2
28.9. 09:00
LH111
Ivančice A - Hustopeče
9 : 3
28.9. 09:00
LH111
Ivančice A - Hustopeče
28 : 4
Jihomoravská liga ml. žákyň
3.6. 09:30
LJ042
Měnín - Hodonín
12 : 15
6.5. 10:00
LJ032
Měnín - Třebíč
1 : 17
Další
Kalendář
Předchozí kola
Jaro - 18. kolo - výsledky
video
online
D. Cerekev - Juliánov
26 : 26
video
online
Nové Bránice - SK Kuřim B
21 : 21
video
online
Bohunice B - Brno IV
29 : 14
video
online
Újezd u Brna - Brno B
21 : 25
video
online
Tišnov - HK Ivančice B
28 : 19
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Brno B
18
15
1
2
535 : 430
31
2
Juliánov
18
10
4
4
542 : 470
24
3
HK Ivančice B
18
11
1
6
479 : 464
23
4
Tišnov
18
11
0
7
520 : 454
22
5
D. Cerekev
18
7
2
9
434 : 440
16
6
Bohunice B
18
7
2
9
431 : 438
16
7
Nové Bránice
18
6
3
9
425 : 446
15
8
Újezd u Brna
18
7
0
11
473 : 490
14
9
SK Kuřim B
18
6
2
10
428 : 481
14
10
Brno IV
18
2
1
15
373 : 527
5
Tabulka střelců
Jan Gruber
SK HC Tišnov
156
Richard Holý
Sokol Nové Bránice
135
Jiří Chrást
Sokol Juliánov
116
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jiří Chrást
Sokol Juliánov
39
Jan Gruber
SK HC Tišnov
28
Richard Holý
Sokol Nové Bránice
23
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Zbyněk Dvořák
Sokol Dolní Cerekev
48
Ivan Protasenja
Sokol Dolní Cerekev
40
Jan Bavlnka
Tatran Bohunice B
32
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.