Jihomoravský svaz házené
archiv 2011 / 2012
Archiv
Mistrovské soutěže 11/12
Jihomoravská liga mužů
Rozpis soutěže
JM liga muži
Divize mužů
Jihomoravská liga st. dorostenců
Jihomoravská liga st. žáků
Jihomoravská liga ml. žáků
Jihomoravská liga ml. žákyň
Zimní pohár
Krajské školní ligy
Drahoslav Kremláček
Mateřský klub
HK Ivančice
Rok narození
1963
Typ licence
Licence C
Platnost licence
30.8.2014
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Jihomoravská liga mužů
2.6. 00:00
LA061
SK Kuřim B - Újezd u Brna
18 : 20
8.10. 17:00
LA011
D. Cerekev - Újezd u Brna
38 : 21
18.9. 17:00
LA037
Bohunice B - Juliánov
29 : 29
11.9. 17:00
LA041
Brno B - Újezd u Brna
37 : 26
Divize mužů
20.5. 11:00
LB044
Hostěrádky - Bystřice n.P.
19 : 24
6.5. 11:00
LB039
Hostěrádky - Třešť
32 : 29
24.3. 14:30
LB054
Třešť - Hostěrádky
21 : 20
Jihomoravská liga st. žáků
17.6. 12:00
LF108
Újezd u Brna - V. Meziříčí
21 : 33
23.10. 12:00
LF033
Telnice - N. Veselí
21 : 35
8.10. 15:00
LF015
D. Cerekev - Sokolnice
28 : 21
Jihomoravská liga ml. žáků
17.6. 10:30
LH141
Újezd u Brna - Velké Meziříčí
15 : 12
17.6. 10:30
LH141
Újezd u Brna - Velké Meziříčí
10 : 3
1.4. 09:00
LH133
Hustopeče - Juliánov
7 : 9
1.4. 09:00
LH133
Hustopeče - Juliánov
20 : 9
26.11. 13:30
LH120
Ivančice A - Ivančice B
12 : 6
26.11. 13:30
LH120
Ivančice A - Ivančice B
20 : 7
6.11. 09:00
LH105
Nové Bránice - Juliánov
9 : 17
6.11. 09:00
LH105
Nové Bránice - Juliánov
8 : 11
23.10. 13:30
LH042
Telnice - N. Veselí B
7 : 4
23.10. 13:30
LH042
Telnice - N. Veselí B
19 : 14
23.10. 10:30
LH041
Telnice - N. Veselí A
6 : 11
23.10. 10:30
LH041
Telnice - N. Veselí A
14 : 15
Jihomoravská liga ml. žákyň
26.11. 10:00
LJ026
Ivančice - Bohunice
20 : 6
28.9. 09:00
LJ029
Měnín - Ivančice
7 : 18
Kalendář
Předchozí kola
Jaro - 18. kolo - výsledky
video
online
D. Cerekev - Juliánov
26 : 26
video
online
Nové Bránice - SK Kuřim B
21 : 21
video
online
Bohunice B - Brno IV
29 : 14
video
online
Újezd u Brna - Brno B
21 : 25
video
online
Tišnov - HK Ivančice B
28 : 19
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Brno B
18
15
1
2
535 : 430
31
2
Juliánov
18
10
4
4
542 : 470
24
3
HK Ivančice B
18
11
1
6
479 : 464
23
4
Tišnov
18
11
0
7
520 : 454
22
5
D. Cerekev
18
7
2
9
434 : 440
16
6
Bohunice B
18
7
2
9
431 : 438
16
7
Nové Bránice
18
6
3
9
425 : 446
15
8
Újezd u Brna
18
7
0
11
473 : 490
14
9
SK Kuřim B
18
6
2
10
428 : 481
14
10
Brno IV
18
2
1
15
373 : 527
5
Tabulka střelců
Jan Gruber
SK HC Tišnov
156
Richard Holý
Sokol Nové Bránice
135
Jiří Chrást
Sokol Juliánov
116
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jiří Chrást
Sokol Juliánov
39
Jan Gruber
SK HC Tišnov
28
Richard Holý
Sokol Nové Bránice
23
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Zbyněk Dvořák
Sokol Dolní Cerekev
48
Ivan Protasenja
Sokol Dolní Cerekev
40
Jan Bavlnka
Tatran Bohunice B
32
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.