Jihomoravský svaz házené
archiv 2011 / 2012
Archiv
Mistrovské soutěže 11/12
Jihomoravská liga mužů
Rozpis soutěže
JM liga muži
Divize mužů
Jihomoravská liga st. dorostenců
Jihomoravská liga st. žáků
Jihomoravská liga ml. žáků
Jihomoravská liga ml. žákyň
Zimní pohár
Krajské školní ligy
Pavel Šohaj
Mateřský klub
Fatra-Slavia Napajedla
Rok narození
1960
Typ licence
Licence C
Platnost licence
4.2.2014
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga mužů JM
19.5. 15:00
AE130
Prostějov - Kostelec n.H.
32 : 30
15.4. 16:00
AE097
Kostelec n.H. - Sokolnice
26 : 22
25.3. 11:00
AE095
Maloměřice - Ivančice
25 : 23
29.10. 15:00
AE036
Prostějov - V. Meziříčí
31 : 26
22.10. 17:00
AE029
Ivančice - Maloměřice
23 : 21
2.liga mužů SM
28.4. 17:30
AF113
Vsetín - Trnávka
38 : 29
10.3. 14:30
AF081
Olomouc - MHK Karviná
30 : 27
26.2. 10:30
AF069
Holešov - Trnávka
29 : 20
26.11. 16:00
AF050
Vsetín - MHK Karviná
32 : 28
19.11. 15:00
AF044
Olomouc - Polanka
29 : 25
2.liga starších dorostenců M
19.5. 13:00
AI130
Prostějov - Polanka
18 : 22
6.5. 11:00
AI120
Olomouc - Maloměřice
30 : 26
28.4. 15:30
AI113
Vsetín - Prostějov
34 : 40
25.3. 09:00
AI095
Maloměřice - Přerov
21 : 24
10.3. 12:30
AI081
Olomouc - Litovel
33 : 28
26.11. 18:00
AI050
Vsetín - Litovel
29 : 25
19.11. 13:00
AI044
Olomouc - Polanka
27 : 27
29.10. 13:00
AI036
Prostějov - Litovel
32 : 21
2.liga mladších dorostenců M
19.5. 17:00
AL130
Prostějov - DTJ Polanka
32 : 33
6.5. 09:00
AL120
STM Olomouc - Maloměřice
32 : 28
25.3. 15:00
AL095
Maloměřice - HK Ivančice
28 : 43
10.3. 10:30
AL081
STM Olomouc - Velké Meziříčí
26 : 26
19.11. 11:00
AL044
STM Olomouc - DTJ Polanka
22 : 19
29.10. 17:00
AL036
Prostějov - Velké Meziříčí
33 : 28
22.10. 15:00
AL029
HK Ivančice - Maloměřice
36 : 29
Český pohár mužů
4.9. 10:30
AN023
U.Hradiště - Holešov
14 : 40
1.liga mladších dorostenek M
11.12. 09:00
AX063
Zlín - Karviná
33 : 19
Jihomoravská liga mužů
22.10. 18:45
LA024
HK Ivančice B - Brno IV
30 : 24
Divize mužů
25.3. 13:00
LB052
SHC Maloměřice B - Bystřice n.P.
16 : 18
SML Starší žáci
28.4. 13:50
NC093
Vsetín - Karviná A
28 : 23
Další
Kalendář
Předchozí kola
Jaro - 18. kolo - výsledky
video
online
D. Cerekev - Juliánov
26 : 26
video
online
Nové Bránice - SK Kuřim B
21 : 21
video
online
Bohunice B - Brno IV
29 : 14
video
online
Újezd u Brna - Brno B
21 : 25
video
online
Tišnov - HK Ivančice B
28 : 19
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Brno B
18
15
1
2
535 : 430
31
2
Juliánov
18
10
4
4
542 : 470
24
3
HK Ivančice B
18
11
1
6
479 : 464
23
4
Tišnov
18
11
0
7
520 : 454
22
5
D. Cerekev
18
7
2
9
434 : 440
16
6
Bohunice B
18
7
2
9
431 : 438
16
7
Nové Bránice
18
6
3
9
425 : 446
15
8
Újezd u Brna
18
7
0
11
473 : 490
14
9
SK Kuřim B
18
6
2
10
428 : 481
14
10
Brno IV
18
2
1
15
373 : 527
5
Tabulka střelců
Jan Gruber
SK HC Tišnov
156
Richard Holý
Sokol Nové Bránice
135
Jiří Chrást
Sokol Juliánov
116
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jiří Chrást
Sokol Juliánov
39
Jan Gruber
SK HC Tišnov
28
Richard Holý
Sokol Nové Bránice
23
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Zbyněk Dvořák
Sokol Dolní Cerekev
48
Ivan Protasenja
Sokol Dolní Cerekev
40
Jan Bavlnka
Tatran Bohunice B
32
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.