Jihomoravský svaz házené
archiv 2011 / 2012
Archiv
Mistrovské soutěže 11/12
Jihomoravská liga mužů
Rozpis soutěže
JM liga muži
Divize mužů
Jihomoravská liga st. dorostenců
Jihomoravská liga st. žáků
Jihomoravská liga ml. žáků
Jihomoravská liga ml. žákyň
Zimní pohár
Krajské školní ligy
Jan Baštýř
Post
Mateřský klub
Fatra-Slavia Napajedla
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1995
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
22
Počet branek
16
Starty
2.liga mladších dorostenců M
20.05. [AL132]
Napajedla - STM Olomouc
22 : 24
2 branek
06.05. [AL119]
Napajedla - DTJ Polanka
23 : 31
0 branek
28.04. [AL111]
Brno - Napajedla
41 : 12
1 branek
22.04. [AL106]
Napajedla - HK Ivančice
27 : 33
3 branek
15.04. [AL100]
Sokol Telnice - Napajedla
30 : 31
1 branek
24.03. [AL093]
Napajedla - Rožnov
23 : 40
1 branek
17.03. [AL089]
Velké Meziříčí - Napajedla
37 : 22
1 branek
11.03. [AL080]
Napajedla - Prostějov
30 : 25
0 branek
03.03. [AL078]
Zlín - Napajedla
32 : 19
2 branek
25.02. [AL067]
V. Bystřice - Napajedla
17 : 28
0 branek
11.12. [AL066]
STM Olomouc - Napajedla
38 : 14
1 branek
04.12. [AL056]
Napajedla - Maloměřice
29 : 28
1 branek
27.11. [AL053]
DTJ Polanka - Napajedla
35 : 12
0 branek
19.11. [AL045]
Napajedla - Brno
18 : 41
2 branek
12.11. [AL040]
HK Ivančice - Napajedla
34 : 13
0 branek
29.10. [AL034]
Napajedla - Sokol Telnice
36 : 43
1 branek
22.10. [AL027]
Rožnov - Napajedla
47 : 20
0 branek
16.10. [AL023]
Napajedla - Velké Meziříčí
20 : 30
0 branek
09.10. [AL014]
Prostějov - Napajedla
27 : 17
0 branek
02.10. [AL012]
Napajedla - Zlín
24 : 23
0 branek
25.09. [AL001]
Napajedla - V. Bystřice
21 : 25
0 branek
Předchozí kola
Jaro - 18. kolo - výsledky
video
online
D. Cerekev - Juliánov
26 : 26
video
online
Nové Bránice - SK Kuřim B
21 : 21
video
online
Bohunice B - Brno IV
29 : 14
video
online
Újezd u Brna - Brno B
21 : 25
video
online
Tišnov - HK Ivančice B
28 : 19
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Brno B
18
15
1
2
535 : 430
31
2
Juliánov
18
10
4
4
542 : 470
24
3
HK Ivančice B
18
11
1
6
479 : 464
23
4
Tišnov
18
11
0
7
520 : 454
22
5
D. Cerekev
18
7
2
9
434 : 440
16
6
Bohunice B
18
7
2
9
431 : 438
16
7
Nové Bránice
18
6
3
9
425 : 446
15
8
Újezd u Brna
18
7
0
11
473 : 490
14
9
SK Kuřim B
18
6
2
10
428 : 481
14
10
Brno IV
18
2
1
15
373 : 527
5
Tabulka střelců
Jan Gruber
SK HC Tišnov
156
Richard Holý
Sokol Nové Bránice
135
Jiří Chrást
Sokol Juliánov
116
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jiří Chrást
Sokol Juliánov
39
Jan Gruber
SK HC Tišnov
28
Richard Holý
Sokol Nové Bránice
23
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Zbyněk Dvořák
Sokol Dolní Cerekev
48
Ivan Protasenja
Sokol Dolní Cerekev
40
Jan Bavlnka
Tatran Bohunice B
32
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.