Jihomoravský svaz házené
archiv 2011 / 2012
Archiv
Mistrovské soutěže 11/12
Jihomoravská liga mužů
Divize mužů
Jihomoravská liga st. dorostenců
Rozpis soutěže
Turnaj Kostelec
Turnaj Dolní Cerekev
Turnaj Kostelec 2
Turnaj Dolní Cerekev 2
Turnaj Ivančice
Turnaj Ivančice 2
Turnaj Ivančice 3
Turnaj Dolní Cerekev 3
Turnaj Ivančice 4
Turnaj Kostelec 4
Jihomoravská liga st. žáků
Jihomoravská liga ml. žáků
Jihomoravská liga ml. žákyň
Zimní pohár
Krajské školní ligy
Tomáš Bubeníček
Mateřský klub
Individuální člen
Rok narození
1972
Typ licence
Licence A
Platnost licence
20.7.2013
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Extraliga
3.5. 18:00
AA179
Kopřivnice - Hranice
27 : 30
1.5. 17:00
AA175
Frýdek-Místek - Třeboň
31 : 24
18.4. 18:00
AA167
Kopřivnice - Frýdek-Místek
22 : 26
17.3. 18:00
AA125
Karviná - Frýdek-Místek
36 : 27
26.2. 17:00
AA107
Zubří - Přerov
41 : 20
10.12. 18:00
AA077
Jičín - Zubří
25 : 22
19.11. 18:00
AA056
Kopřivnice - Hranice
27 : 29
29.10. 11:00
AA046
Třeboň - Karviná
22 : 26
23.10. 10:30
AA041
Přerov - Zubří
30 : 30
16.10. 10:30
AA032
Hranice - Přerov
28 : 36
10.10. 18:00
AA029
Karviná - Hranice
33 : 25
1.liga mužů
12.5. 17:00
AB122
Dvůr Králové - Louny
30 : 27
2.liga mužů JM
4.12. 16:00
AE055
Sokolnice - N.Veselí
25 : 33
6.11. 10:30
AE046
Hustopeče - Ivančice
35 : 15
2.10. 16:30
AE011
N.Veselí - Prostějov
42 : 30
1.liga starších dorostenců
2.10. 14:30
AG011
N.Veselí - Kopřivnice
23 : 28
1.liga mladších dorostenců
2.10. 12:30
AJ011
N.Veselí - Kopřivnice
29 : 36
2.liga mladších dorostenců Č
12.5. 15:00
AK122
D.Králové - Louny
30 : 26
Český pohár mužů
19.10. 17:45
AN066
N.Veselí - Kopřivnice
33 : 23
W.H.I.L.
29.4. 14:00
AP224
Slavia - Olomouc
33 : 23
14.4. 18:00
AP177
Olomouc - Most
24 : 29
10.3. 17:00
AP158
Veselí n.M. - Zlín
28 : 16
19.2. 17:00
AP134
Slavia - Michalovce
26 : 35
4.2. 18:00
AP126
J.Hradec - Veselí n.M.
24 : 26
14.12. 18:00
AP075
J.Hradec - Zlín
29 : 31
3.12. 18:00
AP081
Poruba - J.Hradec
39 : 17
9.11. 18:00
AP061
Veselí n.M. - Partizánske
25 : 21
9.10. 18:00
AP029
Poruba - Slavia
39 : 33
1.liga žen
31.3. 15:00
AR101
H.Brod - Olomouc B
26 : 34
4.3. 11:00
AR084
Zlín B - Poruba B
21 : 25
Další
Kalendář
Předchozí kola
Kostelec 4 - 3. kolo - výsledky
video
online
Kostelec n.H. - D. Cerekev
23 : 11
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Kostelec n.H.
2
2
0
0
47 : 28
4
2
HK Ivančice
2
1
0
1
49 : 40
2
3
D. Cerekev
2
0
0
2
27 : 55
0
Tabulka střelců
Jiří Houček
Sokol Dolní Cerekev
134
Jan Smékal
Sokol Kostelec n.H.
121
Marek Dostál
Sokol Kostelec n.H.
94
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jan Smékal
Sokol Kostelec n.H.
29
Robin Večeřa
HK Ivančice
10
Jiří Houček
Sokol Dolní Cerekev
9
Zobrazit vše
Tabulka trestů
David Nečas
HK Ivančice
42
Filip Krejčí
HK Ivančice
28
David Kopečný
Sokol Kostelec n.H.
22
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.