Jihomoravský svaz házené
archiv 2011 / 2012
Archiv
Mistrovské soutěže 11/12
Jihomoravská liga mužů
Rozpis soutěže
JM liga muži
Divize mužů
Jihomoravská liga st. dorostenců
Jihomoravská liga st. žáků
Jihomoravská liga ml. žáků
Jihomoravská liga ml. žákyň
Zimní pohár
Krajské školní ligy
Jaroslav Hanych
Mateřský klub
Tatran Bohunice
Rok narození
1992
Typ licence
Licence C
Platnost licence
9.12.2012
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga mužů SM
22.4. 10:30
AF106
Napajedla - Přerov "B"
32 : 20
11.3. 10:30
AF082
Holešov - Rožnov p/R
34 : 24
29.10. 14:30
AF033
Olomouc - Přerov "B"
27 : 27
2.10. 10:30
AF010
Holešov - MHK Karviná
38 : 25
1.liga starších dorostenců
21.4. 17:30
AG106
Bohunice - Karviná
23 : 38
19.11. 11:00
AG045
Bohunice - Zubří
23 : 38
2.liga starších dorostenců M
29.10. 12:45
AI033
Olomouc - Přerov
35 : 20
2.liga mladších dorostenců M
12.5. 17:30
AL124
Brno - Prostějov
47 : 27
5.5. 13:00
AL116
Velké Meziříčí - Sokol Telnice
27 : 33
22.4. 08:45
AL106
Napajedla - HK Ivančice
27 : 33
29.10. 11:00
AL033
STM Olomouc - HK Ivančice
29 : 34
2.liga žen M
5.5. 11:00
AT057
V. Meziříčí - Bohunice
27 : 19
5.11. 17:00
AT021
Bohunice - Veselí B
32 : 23
1.liga starších dorostenek
25.2. 13:00
AU074
Tatran Bohunice-Bánov - Zlín
15 : 19
19.11. 13:00
AU050
Tatran Bohunice-Bánov - SVŠ Plzeň
27 : 18
5.11. 13:00
AU039
Tatran Bohunice-Bánov - Olomouc
22 : 23
17.9. 13:00
AU006
Tatran Bohunice-Bánov - Poruba
21 : 22
1.liga mladších dorostenek M
25.2. 15:00
AX074
Bohunice - Zlín
20 : 25
4.12. 15:00
AX055
HK Hodonín - Otrokovice
20 : 38
5.11. 15:00
AX039
Bohunice - Olomouc
16 : 44
17.9. 15:00
AX006
Bohunice - Poruba
24 : 25
Jihomoravská liga mužů
15.10. 17:00
LA020
D. Cerekev - Nové Bránice
20 : 16
Jihomoravská liga st. dorostenců
15.10. 15:00
LC016
D. Cerekev - Kostelec n.H.
20 : 18
15.10. 13:40
LC017
Kostelec n.H. - HK Ivančice
16 : 21
15.10. 12:20
LC013
D. Cerekev - HK Ivančice
14 : 30
Jihomoravská liga st. žáků
10.6. 13:30
LF092
Sokolnice - Bohunice
22 : 18
Jihomoravská liga ml. žáků
10.6. 12:00
LH121
Sokolnice - Bohunice
2 : 4
10.6. 12:00
LH121
Sokolnice - Bohunice
11 : 8
5.5. 09:30
LH195
Velké Meziříčí - Hustopeče
6 : 7
5.5. 09:30
LH195
Velké Meziříčí - Hustopeče
6 : 16
Další
Kalendář
Předchozí kola
Jaro - 18. kolo - výsledky
video
online
D. Cerekev - Juliánov
26 : 26
video
online
Nové Bránice - SK Kuřim B
21 : 21
video
online
Bohunice B - Brno IV
29 : 14
video
online
Újezd u Brna - Brno B
21 : 25
video
online
Tišnov - HK Ivančice B
28 : 19
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Brno B
18
15
1
2
535 : 430
31
2
Juliánov
18
10
4
4
542 : 470
24
3
HK Ivančice B
18
11
1
6
479 : 464
23
4
Tišnov
18
11
0
7
520 : 454
22
5
D. Cerekev
18
7
2
9
434 : 440
16
6
Bohunice B
18
7
2
9
431 : 438
16
7
Nové Bránice
18
6
3
9
425 : 446
15
8
Újezd u Brna
18
7
0
11
473 : 490
14
9
SK Kuřim B
18
6
2
10
428 : 481
14
10
Brno IV
18
2
1
15
373 : 527
5
Tabulka střelců
Jan Gruber
SK HC Tišnov
156
Richard Holý
Sokol Nové Bránice
135
Jiří Chrást
Sokol Juliánov
116
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jiří Chrást
Sokol Juliánov
39
Jan Gruber
SK HC Tišnov
28
Richard Holý
Sokol Nové Bránice
23
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Zbyněk Dvořák
Sokol Dolní Cerekev
48
Ivan Protasenja
Sokol Dolní Cerekev
40
Jan Bavlnka
Tatran Bohunice B
32
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.