Jihomoravský svaz házené
archiv 2011 / 2012
Archiv
Mistrovské soutěže 11/12
Jihomoravská liga mužů
Divize mužů
Jihomoravská liga st. dorostenců
Jihomoravská liga st. žáků
Jihomoravská liga ml. žáků
Jihomoravská liga ml. žákyň
Zimní pohár
Krajské školní ligy
Daniel Douda
Mateřský klub
Sokol Juliánov
Rok narození
1971
Typ licence
Licence A
Platnost licence
20.1.2014
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga mužů JM
19.5. 15:00
AE129
V. Meziříčí - SK Kuřim
34 : 29
29.4. 11:00
AE109
Maloměřice - Sokolnice
25 : 31
15.4. 17:00
AE100
Telnice - Bohunice
24 : 25
25.3. 16:00
AE091
Sokolnice - Prostějov
25 : 27
13.11. 14:00
AE041
SK Kuřim - N.Veselí
28 : 44
30.10. 10:30
AE035
Hustopeče - H.Brod
34 : 26
23.10. 15:00
AE025
Prostějov - Sokolnice
31 : 20
16.10. 16:30
AE022
N.Veselí - H.Brod
38 : 25
1.liga starších dorostenců
16.10. 14:30
AG022
N.Veselí - Náchod
24 : 24
2.liga starších dorostenců M
29.4. 13:00
AI109
Maloměřice - V. Bystřice
26 : 33
13.11. 16:00
AI041
SK Kuřim - Olomouc
14 : 25
23.10. 17:00
AI025
Prostějov - V. Bystřice
31 : 32
1.liga mladších dorostenců
16.10. 12:30
AJ022
N.Veselí - Náchod
37 : 21
2.liga mladších dorostenců M
19.5. 13:00
AL129
Velké Meziříčí - Brno
33 : 44
29.4. 15:00
AL109
Maloměřice - V. Bystřice
25 : 28
15.4. 15:00
AL100
Sokol Telnice - Napajedla
30 : 31
23.10. 13:00
AL025
Prostějov - V. Bystřice
46 : 30
Český pohár mužů
4.9. 15:00
AN025
Bohunice - Hustopeče
19 : 27
2.liga žen M
12.5. 17:00
AT059
Bohunice - Karviná
26 : 29
1.liga starších dorostenek
5.5. 13:00
AU126
Tatran Bohunice-Bánov - H.Brod
24 : 25
1.liga mladších dorostenek M
5.5. 15:00
AX126
Bohunice - J.Hradec dor
22 : 23
Jihomoravská liga mužů
13.5. 17:00
LA047
Brno IV - D. Cerekev
20 : 19
13.5. 14:00
LA046
Újezd u Brna - Bohunice B
27 : 25
13.11. 18:00
LA034
SK Kuřim B - Bohunice B
26 : 29
9.10. 10:30
LA012
Nové Bránice - Bohunice B
23 : 16
Divize mužů
29.4. 09:00
LB034
SHC Maloměřice B - Hostěrádky
22 : 17
Jihomoravská liga st. dorostenců
6.5. 11:40
LC045
HK Ivančice - D. Cerekev
20 : 10
6.5. 09:00
LC043
Kostelec n.H. - HK Ivančice
12 : 16
Jihomoravská liga st. žáků
5.5. 09:30
LF152
Bohunice - SK Kuřim
24 : 21
15.4. 13:30
LF130
Telnice - Újezd u Brna
33 : 20
Další
Kalendář
Předchozí kola
Jaro - 18. kolo - výsledky
video
online
D. Cerekev - Juliánov
26 : 26
video
online
Nové Bránice - SK Kuřim B
21 : 21
video
online
Bohunice B - Brno IV
29 : 14
video
online
Újezd u Brna - Brno B
21 : 25
video
online
Tišnov - HK Ivančice B
28 : 19
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Brno B
18
15
1
2
535 : 430
31
2
Juliánov
18
10
4
4
542 : 470
24
3
HK Ivančice B
18
11
1
6
479 : 464
23
4
Tišnov
18
11
0
7
520 : 454
22
5
D. Cerekev
18
7
2
9
434 : 440
16
6
Bohunice B
18
7
2
9
431 : 438
16
7
Nové Bránice
18
6
3
9
425 : 446
15
8
Újezd u Brna
18
7
0
11
473 : 490
14
9
SK Kuřim B
18
6
2
10
428 : 481
14
10
Brno IV
18
2
1
15
373 : 527
5
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.