Jihomoravský svaz házené
archiv 2011 / 2012
Archiv
Mistrovské soutěže 11/12
Jihomoravská liga mužů
Divize mužů
Jihomoravská liga st. dorostenců
Jihomoravská liga st. žáků
Jihomoravská liga ml. žáků
Jihomoravská liga ml. žákyň
Rozpis soutěže
JM liga ml. žákyň
Zimní pohár
Krajské školní ligy
Daniel Douda
Mateřský klub
Sokol Juliánov
Rok narození
1971
Typ licence
Licence A
Platnost licence
20.1.2014
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga mužů JM
19.5. 15:00
AE129
V. Meziříčí - SK Kuřim
34 : 29
29.4. 11:00
AE109
Maloměřice - Sokolnice
25 : 31
15.4. 17:00
AE100
Telnice - Bohunice
24 : 25
25.3. 16:00
AE091
Sokolnice - Prostějov
25 : 27
13.11. 14:00
AE041
SK Kuřim - N.Veselí
28 : 44
30.10. 10:30
AE035
Hustopeče - H.Brod
34 : 26
23.10. 15:00
AE025
Prostějov - Sokolnice
31 : 20
16.10. 16:30
AE022
N.Veselí - H.Brod
38 : 25
1.liga starších dorostenců
16.10. 14:30
AG022
N.Veselí - Náchod
24 : 24
2.liga starších dorostenců M
29.4. 13:00
AI109
Maloměřice - V. Bystřice
26 : 33
13.11. 16:00
AI041
SK Kuřim - Olomouc
14 : 25
23.10. 17:00
AI025
Prostějov - V. Bystřice
31 : 32
1.liga mladších dorostenců
16.10. 12:30
AJ022
N.Veselí - Náchod
37 : 21
2.liga mladších dorostenců M
19.5. 13:00
AL129
Velké Meziříčí - Brno
33 : 44
29.4. 15:00
AL109
Maloměřice - V. Bystřice
25 : 28
15.4. 15:00
AL100
Sokol Telnice - Napajedla
30 : 31
23.10. 13:00
AL025
Prostějov - V. Bystřice
46 : 30
Český pohár mužů
4.9. 15:00
AN025
Bohunice - Hustopeče
19 : 27
2.liga žen M
12.5. 17:00
AT059
Bohunice - Karviná
26 : 29
1.liga starších dorostenek
5.5. 13:00
AU126
Tatran Bohunice-Bánov - H.Brod
24 : 25
1.liga mladších dorostenek M
5.5. 15:00
AX126
Bohunice - J.Hradec dor
22 : 23
Jihomoravská liga mužů
13.5. 17:00
LA047
Brno IV - D. Cerekev
20 : 19
13.5. 14:00
LA046
Újezd u Brna - Bohunice B
27 : 25
13.11. 18:00
LA034
SK Kuřim B - Bohunice B
26 : 29
9.10. 10:30
LA012
Nové Bránice - Bohunice B
23 : 16
Divize mužů
29.4. 09:00
LB034
SHC Maloměřice B - Hostěrádky
22 : 17
Jihomoravská liga st. dorostenců
6.5. 11:40
LC045
HK Ivančice - D. Cerekev
20 : 10
6.5. 09:00
LC043
Kostelec n.H. - HK Ivančice
12 : 16
Jihomoravská liga st. žáků
5.5. 09:30
LF152
Bohunice - SK Kuřim
24 : 21
15.4. 13:30
LF130
Telnice - Újezd u Brna
33 : 20
Další
Kalendář
Předchozí kola
Jaro 2 - 20. kolo - výsledky
video
online
Bohunice - Třebíč
9 : 14
video
online
Měnín - Ivančice
8 : 20
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Ivančice
16
13
0
3
292 : 152
26
2
Hodonín
16
10
1
5
212 : 192
21
3
Třebíč
16
9
0
7
227 : 176
18
4
Bohunice
16
6
0
10
152 : 227
12
5
Měnín
16
1
1
14
131 : 267
3
Tabulka střelců
Hana Patočková
Spartak Třebíč
51
Denisa Partlová
Tatran Bohunice
47
Barbora Vavroušková
HK Ivančice
45
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Bára Krejčíková
HK Ivančice
8
Michaela Zedníčková
Spartak Třebíč
6
Hana Patočková
Spartak Třebíč
6
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Valerie Smetková
HK Hodonín
6
Hedvika Nováková
HK Hodonín
6
Kryštof Nechvátal
Spartak Třebíč
6
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.