Jihomoravský svaz házené
archiv 2011 / 2012
Archiv
Mistrovské soutěže 11/12
Jihomoravská liga mužů
Rozpis soutěže
JM liga muži
Divize mužů
Jihomoravská liga st. dorostenců
Jihomoravská liga st. žáků
Jihomoravská liga ml. žáků
Jihomoravská liga ml. žákyň
Zimní pohár
Krajské školní ligy
Roman Bauer
Mateřský klub
Individuální člen
Rok narození
1969
Typ licence
Licence A
Platnost licence
4.8.2013
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga starších dorostenců M
11.12. 13:00
AI063
SK Kuřim - Litovel
20 : 32
3.12. 15:00
AI055
V. Bystřice - Olomouc
26 : 25
22.10. 15:00
AI026
Litovel - Hranice
32 : 36
2.10. 16:00
AI008
SK Kuřim - Vsetín
24 : 37
1.10. 15:00
AI007
V. Bystřice - Přerov
27 : 28
1.liga mladších dorostenců
13.5. 12:30
AJ121
N.Veselí - Ostrava
36 : 30
6.5. 12:30
AJ120
N.Veselí - Frýdek-Místek
28 : 26
2.liga mladších dorostenců M
22.4. 08:45
AL106
Napajedla - HK Ivančice
27 : 33
11.3. 11:00
AL082
Maloměřice - Rožnov
19 : 39
25.2. 15:00
AL072
HK Ivančice - Sokol Telnice
42 : 35
10.12. 17:15
AL062
HK Ivančice - Rožnov
39 : 36
12.11. 13:00
AL037
Velké Meziříčí - V. Bystřice
38 : 22
23.10. 15:00
AL028
Sokol Telnice - STM Olomouc
28 : 27
Český pohár mužů
28.9. 18:00
AN064
Prostějov - Frýdek-Místek
22 : 56
4.9. 17:00
AN022
Telnice - Maloměřice
24 : 21
3.9. 18:00
AN024
SK Kuřim - Ivančice
33 : 28
1.liga žen
12.5. 13:45
AR129
Zlín B - SVŠ Plzeň A
40 : 26
21.4. 15:00
AR114
H.Brod - SVŠ Plzeň A
27 : 25
17.3. 15:00
AR096
Kunovice - Zlín B
25 : 16
20.11. 14:00
AR051
Poruba B - Kobylisy
35 : 25
5.11. 11:00
AR041
Zlín B - Otrokovice
22 : 25
24.9. 15:00
AR009
Kunovice - H.Brod
26 : 22
1.liga starších dorostenek
12.5. 12:00
AU129
Zlín - SVŠ Plzeň
31 : 18
21.4. 17:00
AU114
H.Brod - SVŠ Plzeň
34 : 26
5.11. 13:00
AU041
Zlín - Písek
35 : 22
1.liga mladších dorostenek Č
21.4. 13:00
AW114
H.Brod - SVŠ Plzeň
22 : 26
1.liga mladších dorostenek M
17.3. 13:00
AX096
Kunovice - Zlín
15 : 38
20.11. 12:00
AX051
Poruba - V. Meziříčí
37 : 33
5.11. 09:00
AX041
Zlín - Otrokovice
29 : 26
24.9. 13:00
AX009
Kunovice - J.Hradec dor
13 : 31
Zpět
Další
Kalendář
Předchozí kola
Jaro - 18. kolo - výsledky
video
online
D. Cerekev - Juliánov
26 : 26
video
online
Nové Bránice - SK Kuřim B
21 : 21
video
online
Bohunice B - Brno IV
29 : 14
video
online
Újezd u Brna - Brno B
21 : 25
video
online
Tišnov - HK Ivančice B
28 : 19
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Brno B
18
15
1
2
535 : 430
31
2
Juliánov
18
10
4
4
542 : 470
24
3
HK Ivančice B
18
11
1
6
479 : 464
23
4
Tišnov
18
11
0
7
520 : 454
22
5
D. Cerekev
18
7
2
9
434 : 440
16
6
Bohunice B
18
7
2
9
431 : 438
16
7
Nové Bránice
18
6
3
9
425 : 446
15
8
Újezd u Brna
18
7
0
11
473 : 490
14
9
SK Kuřim B
18
6
2
10
428 : 481
14
10
Brno IV
18
2
1
15
373 : 527
5
Tabulka střelců
Jan Gruber
SK HC Tišnov
156
Richard Holý
Sokol Nové Bránice
135
Jiří Chrást
Sokol Juliánov
116
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jiří Chrást
Sokol Juliánov
39
Jan Gruber
SK HC Tišnov
28
Richard Holý
Sokol Nové Bránice
23
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Zbyněk Dvořák
Sokol Dolní Cerekev
48
Ivan Protasenja
Sokol Dolní Cerekev
40
Jan Bavlnka
Tatran Bohunice B
32
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.