Jihomoravský svaz házené
archiv 2011 / 2012
Archiv
Mistrovské soutěže 11/12
Jihomoravská liga mužů
Divize mužů
Jihomoravská liga st. dorostenců
Jihomoravská liga st. žáků
Jihomoravská liga ml. žáků
Rozpis soutěže
Hra
Osobka
Jihomoravská liga ml. žákyň
Zimní pohár
Krajské školní ligy
Roman Bauer
Mateřský klub
Individuální člen
Rok narození
1969
Typ licence
Licence A
Platnost licence
4.8.2013
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
1.liga mužů
5.5. 17:00
AB116
Litovel - Šumperk
34 : 24
29.4. 17:30
AB112
Karviná B - Zlín
29 : 25
15.4. 10:30
AB098
Bystřice p.H. - Dvůr Králové
37 : 24
10.3. 17:30
AB079
V. Bystřice - Zlín
23 : 22
3.3. 17:00
AB076
Litovel - Dvůr Králové
28 : 27
26.2. 17:00
AB072
Karviná B - Šumperk
31 : 24
3.12. 17:00
AB055
V. Bystřice - Košutka
33 : 32
27.11. 13:00
AB051
Karviná B - Chodov
31 : 28
22.10. 17:00
AB026
Litovel - Zlín
37 : 28
9.10. 10:30
AB017
Šumperk - Jičín "B"
23 : 23
1.10. 17:00
AB007
V. Bystřice - Karviná B
27 : 23
2.liga mužů JM
13.5. 16:30
AE121
N.Veselí - Sokolnice
31 : 26
6.5. 16:30
AE120
N.Veselí - Maloměřice
32 : 19
14.4. 15:00
AE102
V. Meziříčí - Prostějov
27 : 36
18.3. 16:00
AE085
SK Kuřim - Sokolnice
26 : 34
11.3. 13:00
AE082
Maloměřice - H.Brod
29 : 27
3.3. 10:30
AE078
Hustopeče - Bohunice
26 : 14
25.2. 17:00
AE072
Ivančice - Telnice
31 : 18
11.12. 15:00
AE063
SK Kuřim - V. Meziříčí
29 : 26
10.12. 18:45
AE062
Ivančice - H.Brod
29 : 26
12.11. 15:00
AE037
V. Meziříčí - Sokolnice
27 : 25
23.10. 17:00
AE028
Telnice - N.Veselí
25 : 28
16.10. 17:00
AE023
Bohunice - V. Meziříčí
25 : 22
2.10. 18:00
AE008
SK Kuřim - Telnice
35 : 35
2.liga mužů SM
22.4. 10:30
AF106
Napajedla - Přerov "B"
32 : 20
1.liga starších dorostenců
13.5. 14:30
AG121
N.Veselí - Ostrava
29 : 17
6.5. 14:30
AG120
N.Veselí - Frýdek-Místek
24 : 27
2.liga starších dorostenců M
5.5. 15:00
AI116
Litovel - Vsetín
42 : 32
18.3. 14:00
AI085
SK Kuřim - V. Bystřice
18 : 32
11.3. 09:00
AI082
Maloměřice - Rožnov p/R
17 : 32
Další
Kalendář
Předchozí kola
Jaro - 30. kolo - výsledky
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
N. Veselí A
28
26
0
2
336 : 165
52
2
Ivančice A
28
23
2
3
285 : 169
48
3
Juliánov
28
18
4
6
225 : 176
40
4
Telnice
28
16
1
11
218 : 195
33
5
HK KP Brno
28
15
2
11
241 : 225
32
6
Újezd u Brna
28
15
0
13
206 : 184
30
7
N. Veselí B
28
13
2
13
210 : 227
28
8
Sokolnice
28
11
5
12
166 : 186
27
9
Nové Bránice
28
12
2
14
173 : 209
26
10
Bohunice
28
12
1
15
174 : 178
25
11
Ivančice B
28
11
2
15
183 : 220
24
12
SK Kuřim
28
9
3
16
195 : 204
21
13
Velké Meziříčí
28
7
3
18
165 : 226
17
14
Hustopeče
28
4
1
23
138 : 238
9
15
SHC Maloměřice
28
2
4
22
176 : 289
8
Tabulka střelců
Jan Krejz
Sokol Nové Veselí A
283
Matěj Klíma
HK Ivančice A
256
Jan Kupa
Sokol Nové Veselí A
232
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jiří Gregorovič
Sokol Telnice
30
Jan Kupa
Sokol Nové Veselí A
23
Tomáš Javůrek
HK Královo Pole
22
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Dominik Buchta
TJ Sokol Velké Meziříčí
24
Tomáš Kachlík
Sokol Újezd u Brna
22
Adam Fila
Sokol Újezd u Brna
22
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.