Jihomoravský svaz házené
archiv 2011 / 2012
Archiv
Mistrovské soutěže 11/12
Jihomoravská liga mužů
Divize mužů
Jihomoravská liga st. dorostenců
Jihomoravská liga st. žáků
Jihomoravská liga ml. žáků
Jihomoravská liga ml. žákyň
Rozpis soutěže
JM liga ml. žákyň
Zimní pohár
Krajské školní ligy
Roman Bauer
Mateřský klub
Individuální člen
Rok narození
1969
Typ licence
Licence A
Platnost licence
4.8.2013
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
1.liga mužů
5.5. 17:00
AB116
Litovel - Šumperk
34 : 24
29.4. 17:30
AB112
Karviná B - Zlín
29 : 25
15.4. 10:30
AB098
Bystřice p.H. - Dvůr Králové
37 : 24
10.3. 17:30
AB079
V. Bystřice - Zlín
23 : 22
3.3. 17:00
AB076
Litovel - Dvůr Králové
28 : 27
26.2. 17:00
AB072
Karviná B - Šumperk
31 : 24
3.12. 17:00
AB055
V. Bystřice - Košutka
33 : 32
27.11. 13:00
AB051
Karviná B - Chodov
31 : 28
22.10. 17:00
AB026
Litovel - Zlín
37 : 28
9.10. 10:30
AB017
Šumperk - Jičín "B"
23 : 23
1.10. 17:00
AB007
V. Bystřice - Karviná B
27 : 23
2.liga mužů JM
13.5. 16:30
AE121
N.Veselí - Sokolnice
31 : 26
6.5. 16:30
AE120
N.Veselí - Maloměřice
32 : 19
14.4. 15:00
AE102
V. Meziříčí - Prostějov
27 : 36
18.3. 16:00
AE085
SK Kuřim - Sokolnice
26 : 34
11.3. 13:00
AE082
Maloměřice - H.Brod
29 : 27
3.3. 10:30
AE078
Hustopeče - Bohunice
26 : 14
25.2. 17:00
AE072
Ivančice - Telnice
31 : 18
11.12. 15:00
AE063
SK Kuřim - V. Meziříčí
29 : 26
10.12. 18:45
AE062
Ivančice - H.Brod
29 : 26
12.11. 15:00
AE037
V. Meziříčí - Sokolnice
27 : 25
23.10. 17:00
AE028
Telnice - N.Veselí
25 : 28
16.10. 17:00
AE023
Bohunice - V. Meziříčí
25 : 22
2.10. 18:00
AE008
SK Kuřim - Telnice
35 : 35
2.liga mužů SM
22.4. 10:30
AF106
Napajedla - Přerov "B"
32 : 20
1.liga starších dorostenců
13.5. 14:30
AG121
N.Veselí - Ostrava
29 : 17
6.5. 14:30
AG120
N.Veselí - Frýdek-Místek
24 : 27
2.liga starších dorostenců M
5.5. 15:00
AI116
Litovel - Vsetín
42 : 32
18.3. 14:00
AI085
SK Kuřim - V. Bystřice
18 : 32
11.3. 09:00
AI082
Maloměřice - Rožnov p/R
17 : 32
Další
Kalendář
Předchozí kola
Jaro 2 - 20. kolo - výsledky
video
online
Bohunice - Třebíč
9 : 14
video
online
Měnín - Ivančice
8 : 20
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Ivančice
16
13
0
3
292 : 152
26
2
Hodonín
16
10
1
5
212 : 192
21
3
Třebíč
16
9
0
7
227 : 176
18
4
Bohunice
16
6
0
10
152 : 227
12
5
Měnín
16
1
1
14
131 : 267
3
Tabulka střelců
Hana Patočková
Spartak Třebíč
51
Denisa Partlová
Tatran Bohunice
47
Barbora Vavroušková
HK Ivančice
45
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Bára Krejčíková
HK Ivančice
8
Michaela Zedníčková
Spartak Třebíč
6
Hana Patočková
Spartak Třebíč
6
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Valerie Smetková
HK Hodonín
6
Hedvika Nováková
HK Hodonín
6
Kryštof Nechvátal
Spartak Třebíč
6
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.