Jihomoravský svaz házené
archiv 2011 / 2012
Archiv
Mistrovské soutěže 11/12
Jihomoravská liga mužů
Divize mužů
Jihomoravská liga st. dorostenců
Jihomoravská liga st. žáků
Jihomoravská liga ml. žáků
Rozpis soutěže
Hra
Osobka
Jihomoravská liga ml. žákyň
Zimní pohár
Krajské školní ligy
Jiří Kaufman
Mateřský klub
TJ STM OLOMOUC
Rok narození
1988
Typ licence
Licence C
Platnost licence
22.6.2014
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga mužů JM
20.5. 15:00
AE132
Bohunice - N.Veselí
21 : 22
13.5. 17:00
AE126
Telnice - H.Brod
25 : 27
5.5. 15:00
AE117
Prostějov - Ivančice
28 : 24
21.4. 15:00
AE104
Prostějov - H.Brod
36 : 26
17.3. 15:00
AE090
Prostějov - Hustopeče
30 : 38
11.3. 10:30
AE083
Kostelec n.H. - Telnice
24 : 23
11.12. 15:00
AE063
SK Kuřim - V. Meziříčí
29 : 26
26.11. 11:00
AE054
Maloměřice - N.Veselí
28 : 33
30.10. 17:00
AE034
Bohunice - Telnice
35 : 26
16.10. 10:30
AE020
Kostelec n.H. - Ivančice
27 : 23
25.9. 15:00
AE003
Prostějov - Maloměřice
31 : 28
2.liga mužů SM
6.5. 10:30
AF119
Napajedla - Polanka
31 : 26
1.liga starších dorostenců
20.5. 13:00
AG132
Bohunice - N.Veselí
20 : 27
3.3. 13:00
AG078
Zlín - Bohunice
31 : 28
2.liga starších dorostenců M
5.5. 13:00
AI117
Prostějov - Přerov
25 : 21
21.4. 13:00
AI104
Prostějov - Rožnov p/R
26 : 34
17.3. 13:00
AI090
Prostějov - Hranice
24 : 31
11.12. 13:00
AI063
SK Kuřim - Litovel
20 : 32
26.11. 17:00
AI054
Maloměřice - Olomouc
29 : 35
8.10. 09:30
AI013
Hranice - V. Bystřice
41 : 33
25.9. 13:00
AI003
Prostějov - Maloměřice
28 : 18
2.liga mladších dorostenců M
19.5. 13:30
AL127
V. Bystřice - Sokol Telnice
26 : 34
13.5. 15:00
AL126
Sokol Telnice - Rožnov
35 : 41
6.5. 08:45
AL119
Napajedla - DTJ Polanka
23 : 31
5.5. 17:00
AL117
Prostějov - HK Ivančice
29 : 27
21.4. 17:00
AL104
Prostějov - Rožnov
42 : 45
17.3. 17:00
AL090
Prostějov - Zlín
42 : 39
3.3. 11:00
AL078
Zlín - Napajedla
32 : 19
26.11. 15:00
AL054
Maloměřice - STM Olomouc
26 : 38
25.9. 17:00
AL003
Prostějov - Maloměřice
33 : 25
Další
Kalendář
Předchozí kola
Jaro - 30. kolo - výsledky
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
N. Veselí A
28
26
0
2
336 : 165
52
2
Ivančice A
28
23
2
3
285 : 169
48
3
Juliánov
28
18
4
6
225 : 176
40
4
Telnice
28
16
1
11
218 : 195
33
5
HK KP Brno
28
15
2
11
241 : 225
32
6
Újezd u Brna
28
15
0
13
206 : 184
30
7
N. Veselí B
28
13
2
13
210 : 227
28
8
Sokolnice
28
11
5
12
166 : 186
27
9
Nové Bránice
28
12
2
14
173 : 209
26
10
Bohunice
28
12
1
15
174 : 178
25
11
Ivančice B
28
11
2
15
183 : 220
24
12
SK Kuřim
28
9
3
16
195 : 204
21
13
Velké Meziříčí
28
7
3
18
165 : 226
17
14
Hustopeče
28
4
1
23
138 : 238
9
15
SHC Maloměřice
28
2
4
22
176 : 289
8
Tabulka střelců
Jan Krejz
Sokol Nové Veselí A
283
Matěj Klíma
HK Ivančice A
256
Jan Kupa
Sokol Nové Veselí A
232
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jiří Gregorovič
Sokol Telnice
30
Jan Kupa
Sokol Nové Veselí A
23
Tomáš Javůrek
HK Královo Pole
22
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Dominik Buchta
TJ Sokol Velké Meziříčí
24
Tomáš Kachlík
Sokol Újezd u Brna
22
Adam Fila
Sokol Újezd u Brna
22
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.