Jihomoravský svaz házené
archiv 2011 / 2012
Archiv
Mistrovské soutěže 11/12
Jihomoravská liga mužů
Divize mužů
Jihomoravská liga st. dorostenců
Jihomoravská liga st. žáků
Jihomoravská liga ml. žáků
Jihomoravská liga ml. žákyň
Zimní pohár
Rozpis soutěže
Základní část
O 5. místo
O 3. místo
Finále
Krajské školní ligy
Zdeněk Řeháček
Mateřský klub
TJ Sokol Nové Veselí
Rok narození
1960
Typ licence
Licence C
Platnost licence
30.8.2014
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga mužů JM
12.5. 17:00
AE125
Ivančice - V. Meziříčí
26 : 22
6.5. 11:00
AE119
Bohunice - Kostelec n.H.
25 : 27
29.4. 17:00
AE113
Telnice - Prostějov
24 : 32
15.4. 10:30
AE098
SK Kuřim - Maloměřice
25 : 18
25.3. 14:00
AE092
Hustopeče - V. Meziříčí
35 : 19
11.3. 15:00
AE080
Bohunice - Prostějov
26 : 27
4.3. 17:00
AE074
Telnice - SK Kuřim
22 : 31
10.12. 11:00
AE065
Maloměřice - Hustopeče
20 : 31
3.12. 15:00
AE059
V. Meziříčí - Ivančice
25 : 17
26.11. 17:00
AE051
Ivančice - Prostějov
38 : 25
20.11. 15:00
AE045
Bohunice - SK Kuřim
30 : 22
13.11. 17:00
AE038
H.Brod - Prostějov
26 : 29
23.10. 14:30
AE030
SK Kuřim - Kostelec n.H.
29 : 25
16.10. 10:30
AE024
Hustopeče - Prostějov
30 : 28
9.10. 10:30
AE018
Ivančice - SK Kuřim
38 : 27
1.10. 11:00
AE010
Maloměřice - V. Meziříčí
20 : 27
25.9. 15:00
AE001
Bohunice - Sokolnice
30 : 28
2.liga starších dorostenců M
15.4. 12:30
AI098
SK Kuřim - Maloměřice
24 : 26
10.12. 09:00
AI065
Maloměřice - Hranice
20 : 37
23.10. 12:30
AI030
SK Kuřim - Polanka
16 : 43
1.10. 09:00
AI010
Maloměřice - Litovel
39 : 29
1.liga mladších dorostenců
11.12. 16:30
AJ066
N.Veselí - Strakonice
31 : 18
2.liga mladších dorostenců M
12.5. 15:00
AL125
HK Ivančice - Velké Meziříčí
42 : 30
29.4. 15:00
AL113
Sokol Telnice - Prostějov
41 : 37
4.3. 15:00
AL074
Sokol Telnice - Brno
25 : 36
10.12. 13:00
AL065
Maloměřice - Zlín
25 : 42
3.12. 13:00
AL059
Velké Meziříčí - HK Ivančice
28 : 35
26.11. 15:00
AL051
HK Ivančice - Prostějov
54 : 26
9.10. 09:00
AL018
HK Ivančice - Brno
39 : 24
1.10. 15:00
AL010
Maloměřice - Velké Meziříčí
24 : 33
Další
Kalendář
Předchozí kola
O 5. místo - výsledky
video
online
D. Cerekev - Juliánov
10 : 0 k.
Tabulka střelců
Lubomir Joppek
HK Královo Pole B
20
Radim Chalupa
Sokol Nové Bránice
19
Pavol Živčic
TJ Sokol Velké Meziříčí
11
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Pavel Strašák
TJ Sokol Velké Meziříčí
3
Martin Ryšavý
HK Královo Pole B
2
Jiří Křivánek
Sokol Nové Bránice
2
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Martin Kříbala
TJ Sokol Velké Meziříčí
8
Jakub Bezděk
TJ Sokol Velké Meziříčí
6
Radim Pešák
Sokol Juliánov
4
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.