Jihomoravský svaz házené
archiv 2011 / 2012
Archiv
Mistrovské soutěže 11/12
Jihomoravská liga mužů
Rozpis soutěže
JM liga muži
Divize mužů
Jihomoravská liga st. dorostenců
Jihomoravská liga st. žáků
Jihomoravská liga ml. žáků
Jihomoravská liga ml. žákyň
Zimní pohár
Krajské školní ligy
Jiří Horák
Mateřský klub
TJ Sokol Kostelec n.H. - HK
Rok narození
1965
Typ licence
Licence A
Platnost licence
28.6.2014
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Extraliga
12.5. 18:00
AA186
Kopřivnice - Brno
24 : 28
8.5. 18:00
AA152
Karviná - Lovosice
28 : 22
4.5. 19:00
AA178
Třeboň - Plzeň
20 : 24
28.4. 10:00
AA143
Dukla - Jičín
34 : 24
15.4. 10:30
AA164
Hranice - Kopřivnice
29 : 22
25.3. 17:00
AA129
Frýdek-Místek - Přerov
35 : 24
7.3. 18:00
AA094
Zubří - Plzeň
24 : 22
26.2. 10:30
AA108
Hranice - Dukla
21 : 25
22.2. 18:00
AA099
Karviná - Zubří
25 : 28
18.2. 17:00
AA101
Lovosice - Třeboň
29 : 23
8.2. 18:00
AA085
Přerov - Brno
35 : 29
10.12. 17:00
AA073
Brno - Karviná
30 : 36
12.11. 17:00
AA054
Hranice - Zubří
26 : 30
9.11. 19:00
AA068
Zubří - Třeboň
36 : 13
29.10. 18:30
AA045
Kopřivnice - Přerov
27 : 34
23.10. 17:00
AA037
Frýdek-Místek - Brno
26 : 27
18.9. 17:00
AA011
Zubří - Jičín
26 : 20
10.9. 18:00
AA001
Kopřivnice - Brno
33 : 20
1.liga mužů
3.3. 15:00
AB078
Zlín - Louny
40 : 29
2.liga mužů SM
13.5. 17:00
AF121
Olomouc - Ostrava
29 : 25
15.10. 18:00
AF022
Olomouc - Rožnov p/R
22 : 19
2.liga starších dorostenců M
12.5. 14:00
AI121
Olomouc - V. Bystřice
31 : 35
15.10. 16:00
AI022
Olomouc - Rožnov p/R
34 : 24
2.liga mladších dorostenců M
13.5. 10:00
AL121
STM Olomouc - V. Bystřice
33 : 14
15.10. 14:00
AL022
STM Olomouc - Rožnov
29 : 36
Český pohár mužů
28.9. 11:00
AN054
Hustopeče - Přerov
25 : 31
W.H.I.L.
18.2. 17:00
AP136
Zlín - Olomouc
26 : 19
5.2. 16:00
AP121
Zlín - Michalovce
33 : 26
28.1. 17:30
AP116
Olomouc - Písek
33 : 30
19.11. 18:00
AP068
Poruba - Most
36 : 28
Další
Kalendář
Předchozí kola
Jaro - 18. kolo - výsledky
video
online
D. Cerekev - Juliánov
26 : 26
video
online
Nové Bránice - SK Kuřim B
21 : 21
video
online
Bohunice B - Brno IV
29 : 14
video
online
Újezd u Brna - Brno B
21 : 25
video
online
Tišnov - HK Ivančice B
28 : 19
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Brno B
18
15
1
2
535 : 430
31
2
Juliánov
18
10
4
4
542 : 470
24
3
HK Ivančice B
18
11
1
6
479 : 464
23
4
Tišnov
18
11
0
7
520 : 454
22
5
D. Cerekev
18
7
2
9
434 : 440
16
6
Bohunice B
18
7
2
9
431 : 438
16
7
Nové Bránice
18
6
3
9
425 : 446
15
8
Újezd u Brna
18
7
0
11
473 : 490
14
9
SK Kuřim B
18
6
2
10
428 : 481
14
10
Brno IV
18
2
1
15
373 : 527
5
Tabulka střelců
Jan Gruber
SK HC Tišnov
156
Richard Holý
Sokol Nové Bránice
135
Jiří Chrást
Sokol Juliánov
116
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jiří Chrást
Sokol Juliánov
39
Jan Gruber
SK HC Tišnov
28
Richard Holý
Sokol Nové Bránice
23
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Zbyněk Dvořák
Sokol Dolní Cerekev
48
Ivan Protasenja
Sokol Dolní Cerekev
40
Jan Bavlnka
Tatran Bohunice B
32
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.