Jihomoravský svaz házené
archiv 2011 / 2012
Archiv
Mistrovské soutěže 11/12
Jihomoravská liga mužů
Rozpis soutěže
JM liga muži
Divize mužů
Jihomoravská liga st. dorostenců
Jihomoravská liga st. žáků
Jihomoravská liga ml. žáků
Jihomoravská liga ml. žákyň
Zimní pohár
Krajské školní ligy
Stanislav Chalupa
Mateřský klub
TJ Sokol Nové Veselí
Rok narození
1981
Typ licence
Licence C
Platnost licence
9.1.2016
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga mužů JM
12.5. 17:00
AE125
Ivančice - V. Meziříčí
26 : 22
6.5. 11:00
AE119
Bohunice - Kostelec n.H.
25 : 27
29.4. 17:00
AE113
Telnice - Prostějov
24 : 32
15.4. 10:30
AE098
SK Kuřim - Maloměřice
25 : 18
25.3. 14:00
AE092
Hustopeče - V. Meziříčí
35 : 19
11.3. 15:00
AE080
Bohunice - Prostějov
26 : 27
4.3. 17:00
AE074
Telnice - SK Kuřim
22 : 31
26.2. 11:00
AE069
Maloměřice - Prostějov
26 : 19
10.12. 11:00
AE065
Maloměřice - Hustopeče
20 : 31
3.12. 15:00
AE059
V. Meziříčí - Ivančice
25 : 17
20.11. 15:00
AE045
Bohunice - SK Kuřim
30 : 22
13.11. 17:00
AE038
H.Brod - Prostějov
26 : 29
23.10. 14:30
AE030
SK Kuřim - Kostelec n.H.
29 : 25
16.10. 10:30
AE024
Hustopeče - Prostějov
30 : 28
9.10. 10:30
AE018
Ivančice - SK Kuřim
38 : 27
1.10. 11:00
AE010
Maloměřice - V. Meziříčí
20 : 27
25.9. 15:00
AE001
Bohunice - Sokolnice
30 : 28
2.liga starších dorostenců M
15.4. 12:30
AI098
SK Kuřim - Maloměřice
24 : 26
26.2. 09:00
AI069
Maloměřice - Prostějov
24 : 32
10.12. 09:00
AI065
Maloměřice - Hranice
20 : 37
23.10. 12:30
AI030
SK Kuřim - Polanka
16 : 43
1.10. 09:00
AI010
Maloměřice - Litovel
39 : 29
1.liga mladších dorostenců
11.12. 16:30
AJ066
N.Veselí - Strakonice
31 : 18
2.liga mladších dorostenců M
12.5. 15:00
AL125
HK Ivančice - Velké Meziříčí
42 : 30
29.4. 15:00
AL113
Sokol Telnice - Prostějov
41 : 37
4.3. 15:00
AL074
Sokol Telnice - Brno
25 : 36
26.2. 13:00
AL069
Maloměřice - Prostějov
26 : 38
10.12. 13:00
AL065
Maloměřice - Zlín
25 : 42
3.12. 13:00
AL059
Velké Meziříčí - HK Ivančice
28 : 35
9.10. 09:00
AL018
HK Ivančice - Brno
39 : 24
Další
Kalendář
Předchozí kola
Jaro - 18. kolo - výsledky
video
online
D. Cerekev - Juliánov
26 : 26
video
online
Nové Bránice - SK Kuřim B
21 : 21
video
online
Bohunice B - Brno IV
29 : 14
video
online
Újezd u Brna - Brno B
21 : 25
video
online
Tišnov - HK Ivančice B
28 : 19
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Brno B
18
15
1
2
535 : 430
31
2
Juliánov
18
10
4
4
542 : 470
24
3
HK Ivančice B
18
11
1
6
479 : 464
23
4
Tišnov
18
11
0
7
520 : 454
22
5
D. Cerekev
18
7
2
9
434 : 440
16
6
Bohunice B
18
7
2
9
431 : 438
16
7
Nové Bránice
18
6
3
9
425 : 446
15
8
Újezd u Brna
18
7
0
11
473 : 490
14
9
SK Kuřim B
18
6
2
10
428 : 481
14
10
Brno IV
18
2
1
15
373 : 527
5
Tabulka střelců
Jan Gruber
SK HC Tišnov
156
Richard Holý
Sokol Nové Bránice
135
Jiří Chrást
Sokol Juliánov
116
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jiří Chrást
Sokol Juliánov
39
Jan Gruber
SK HC Tišnov
28
Richard Holý
Sokol Nové Bránice
23
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Zbyněk Dvořák
Sokol Dolní Cerekev
48
Ivan Protasenja
Sokol Dolní Cerekev
40
Jan Bavlnka
Tatran Bohunice B
32
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.