Jihomoravský svaz házené
archiv 2011 / 2012
Archiv
Mistrovské soutěže 11/12
Jihomoravská liga mužů
Rozpis soutěže
JM liga muži
Divize mužů
Jihomoravská liga st. dorostenců
Jihomoravská liga st. žáků
Jihomoravská liga ml. žáků
Jihomoravská liga ml. žákyň
Zimní pohár
Krajské školní ligy
Pavel Malinek
Mateřský klub
Sportovní klub Droždín
Rok narození
1977
Typ licence
Licence A
Platnost licence
27.6.2015
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga mužů JM
20.5. 15:00
AE132
Bohunice - N.Veselí
21 : 22
13.5. 16:00
AE123
Kostelec n.H. - Hustopeče
23 : 27
21.4. 15:00
AE104
Prostějov - H.Brod
36 : 26
17.3. 15:00
AE090
Prostějov - Hustopeče
30 : 38
3.12. 15:00
AE058
Prostějov - SK Kuřim
31 : 30
26.11. 11:00
AE054
Maloměřice - N.Veselí
28 : 33
13.11. 10:30
AE042
Kostelec n.H. - Maloměřice
31 : 25
30.10. 16:30
AE033
N.Veselí - Ivančice
26 : 19
16.10. 10:30
AE020
Kostelec n.H. - Ivančice
27 : 23
2.liga mužů SM
6.5. 10:30
AF119
Napajedla - Polanka
31 : 26
25.2. 18:00
AF072
Přerov "B" - Vsetín
27 : 25
11.12. 10:30
AF065
Holešov - L.Zubří
29 : 27
22.10. 12:45
AF029
Přerov "B" - Holešov
26 : 37
2.10. 10:30
AF012
Napajedla - L.Zubří
35 : 27
1.liga starších dorostenců
20.5. 13:00
AG132
Bohunice - N.Veselí
20 : 27
3.3. 13:00
AG078
Zlín - Bohunice
31 : 28
30.10. 14:30
AG033
N.Veselí - Karviná
16 : 30
2.liga starších dorostenců M
21.4. 13:00
AI104
Prostějov - Rožnov p/R
26 : 34
17.3. 13:00
AI090
Prostějov - Hranice
24 : 31
25.2. 16:00
AI072
Přerov - Vsetín
21 : 20
3.12. 13:00
AI058
Prostějov - SK Kuřim
45 : 22
26.11. 17:00
AI054
Maloměřice - Olomouc
29 : 35
22.10. 10:45
AI029
Přerov - Maloměřice
17 : 28
8.10. 09:30
AI013
Hranice - V. Bystřice
41 : 33
1.liga mladších dorostenců
30.10. 12:30
AJ033
N.Veselí - Karviná
26 : 25
2.liga mladších dorostenců M
19.5. 13:30
AL127
V. Bystřice - Sokol Telnice
26 : 34
6.5. 08:45
AL119
Napajedla - DTJ Polanka
23 : 31
21.4. 17:00
AL104
Prostějov - Rožnov
42 : 45
17.3. 17:00
AL090
Prostějov - Zlín
42 : 39
3.3. 11:00
AL078
Zlín - Napajedla
32 : 19
Další
Kalendář
Předchozí kola
Jaro - 18. kolo - výsledky
video
online
D. Cerekev - Juliánov
26 : 26
video
online
Nové Bránice - SK Kuřim B
21 : 21
video
online
Bohunice B - Brno IV
29 : 14
video
online
Újezd u Brna - Brno B
21 : 25
video
online
Tišnov - HK Ivančice B
28 : 19
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Brno B
18
15
1
2
535 : 430
31
2
Juliánov
18
10
4
4
542 : 470
24
3
HK Ivančice B
18
11
1
6
479 : 464
23
4
Tišnov
18
11
0
7
520 : 454
22
5
D. Cerekev
18
7
2
9
434 : 440
16
6
Bohunice B
18
7
2
9
431 : 438
16
7
Nové Bránice
18
6
3
9
425 : 446
15
8
Újezd u Brna
18
7
0
11
473 : 490
14
9
SK Kuřim B
18
6
2
10
428 : 481
14
10
Brno IV
18
2
1
15
373 : 527
5
Tabulka střelců
Jan Gruber
SK HC Tišnov
156
Richard Holý
Sokol Nové Bránice
135
Jiří Chrást
Sokol Juliánov
116
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jiří Chrást
Sokol Juliánov
39
Jan Gruber
SK HC Tišnov
28
Richard Holý
Sokol Nové Bránice
23
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Zbyněk Dvořák
Sokol Dolní Cerekev
48
Ivan Protasenja
Sokol Dolní Cerekev
40
Jan Bavlnka
Tatran Bohunice B
32
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.