Jihomoravský svaz házené
archiv 2011 / 2012
Archiv
Mistrovské soutěže 11/12
Jihomoravská liga mužů
Rozpis soutěže
JM liga muži
Divize mužů
Jihomoravská liga st. dorostenců
Jihomoravská liga st. žáků
Jihomoravská liga ml. žáků
Jihomoravská liga ml. žákyň
Zimní pohár
Krajské školní ligy
Jan Kosinka
Mateřský klub
TJ Náchod
Rok narození
1971
Typ licence
Licence B
Platnost licence
11.2.2015
Koučovaná utkání
1.liga starších dorostenců
13.5. 13:30
AG126
Talent Plzeň - Náchod
31 : 26
6.5. 17:00
AG115
Ostrava - Náchod
22 : 33
28.4. 14:00
AG114
Dukla - Náchod
34 : 26
3.3. 14:30
AG075
Náchod - Jičín
17 : 35
26.2. 15:00
AG071
Zubří - Náchod
34 : 17
22.10. 14:30
AG027
Náchod - Bohunice
29 : 23
1.liga mladších dorostenců
19.5. 12:00
AJ128
Náchod - Karviná
28 : 32
13.5. 11:30
AJ126
Talent Plzeň - Náchod
50 : 24
6.5. 15:00
AJ115
Ostrava - Náchod
43 : 31
28.4. 12:00
AJ114
Dukla - Náchod
42 : 33
14.4. 12:00
AJ101
Náchod - Lovosice
26 : 31
24.3. 16:00
AJ093
Strakonice - Náchod
24 : 23
17.3. 12:00
AJ088
Náchod - N.Veselí
28 : 28
11.3. 09:00
AJ104
Kopřivnice - Náchod
42 : 29
10.3. 13:00
AJ082
Frýdek-Místek - Náchod
31 : 26
3.3. 12:00
AJ075
Náchod - Jičín
30 : 39
26.2. 13:00
AJ071
Zubří - Náchod
48 : 22
11.12. 17:00
AJ062
Karviná - Náchod
67 : 26
3.12. 12:00
AJ060
Náchod - Talent Plzeň
17 : 38
26.11. 12:00
AJ049
Náchod - Ostrava
20 : 42
17.11. 11:00
AJ048
Náchod - Dukla
29 : 35
12.11. 12:00
AJ038
Náchod - Kopřivnice
27 : 46
29.10. 13:00
AJ035
Lovosice - Náchod
45 : 25
22.10. 12:00
AJ027
Náchod - Strakonice
18 : 31
16.10. 12:30
AJ022
N.Veselí - Náchod
37 : 21
8.10. 12:00
AJ016
Náchod - Frýdek-Místek
32 : 24
2.10. 15:00
AJ009
Jičín - Náchod
35 : 29
24.9. 12:00
AJ005
Náchod - Zubří
27 : 23
Další
Předchozí kola
Jaro - 18. kolo - výsledky
video
online
D. Cerekev - Juliánov
26 : 26
video
online
Nové Bránice - SK Kuřim B
21 : 21
video
online
Bohunice B - Brno IV
29 : 14
video
online
Újezd u Brna - Brno B
21 : 25
video
online
Tišnov - HK Ivančice B
28 : 19
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Brno B
18
15
1
2
535 : 430
31
2
Juliánov
18
10
4
4
542 : 470
24
3
HK Ivančice B
18
11
1
6
479 : 464
23
4
Tišnov
18
11
0
7
520 : 454
22
5
D. Cerekev
18
7
2
9
434 : 440
16
6
Bohunice B
18
7
2
9
431 : 438
16
7
Nové Bránice
18
6
3
9
425 : 446
15
8
Újezd u Brna
18
7
0
11
473 : 490
14
9
SK Kuřim B
18
6
2
10
428 : 481
14
10
Brno IV
18
2
1
15
373 : 527
5
Tabulka střelců
Jan Gruber
SK HC Tišnov
156
Richard Holý
Sokol Nové Bránice
135
Jiří Chrást
Sokol Juliánov
116
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jiří Chrást
Sokol Juliánov
39
Jan Gruber
SK HC Tišnov
28
Richard Holý
Sokol Nové Bránice
23
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Zbyněk Dvořák
Sokol Dolní Cerekev
48
Ivan Protasenja
Sokol Dolní Cerekev
40
Jan Bavlnka
Tatran Bohunice B
32
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.